Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – 28.06.2020

  1. W dzisiejsze święto naszej parafii – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła prosimy naszych Patronów o wstawiennictwo u Boga za całą naszą parafią a wszystkim parafianom i gościom serdecznie dziękujemy za dar modlitwy w intencji naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Obchody liturgiczne tygodnia:

Poniedziałek – Liturgiczna Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 8.30 i 18.00. W Łapszance o godz. 16.00

Piątek – święto św. Tomasza Apostoła

Sobota – wspomnienie św. Elżbiety Portugalskiej.W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy do spowiedzi i komunii św. w intencjach wynagradzających.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej.

4. Msze św. od 1 lipca, przez całe wakacje będą w następującym porządku:

Msze św. niedzielne: sobota wieczór godz. 18.00. Niedziela: 7.00,  9.00,  11.30.  W Łapszance – godz. 10.15

W dni powszednie:  7.30 i 18.00. W środy i piątki / oprócz 1 piątku/ msza św. tylko o godz.18.00

W Łapszance: w środy i piątki o godz. 16.00

5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30 dziewięcioro dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii św. Spowiedź dla dzieci w piątek po Mszy św. Dzieci i ich rodziców polecamy waszym modlitwom.

6. W przyszłą niedzielę 5 lipca we wszystkich kościołach Archidiecezji Krakowskiej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień po ostatnich ulewach, które nawiedziły min. Małopolskę. Abp Marek Jędraszewski apeluje o solidarność z potrzebującymi.

7. We wtorek po Mszy św. zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie.

8. Wszystkim życzymy udanych wakacji, szczęśliwych wyjazdów i powrotów do rodzinnego domu.

 9. Zapowiedzi przedśubne są umieszczone na tablicy ogłoszeń

Misjonarze Saletyni