13 Niedziela zwykła – Uroczystość św. Piotra i Pawła – odpust parafialny

  1. Dziś uroczystość odpustową ku czci św. Piotra i Pawła patronów naszej parafii. Tę uroczystość przeżywamy wraz ks. biskupem Robertem Chrząszczem, w ramach wizytacji kanonicznej parafii. Przez wstawiennictwo naszych świętych patronów módlmy się o obfite łaski dla niego i naszej wspólnoty parafialnej
  2. W środę obchodzić będziemy liturgiczną uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 8.30 i 18.00. W Łapszance o godz. 16.00
  3. Najbliższy piątek będzie pierwszym piątkiem lipca. Zachęcamy do przyjęcia Komunii św. i przystąpienia do spowiedzi. Odwiedziny chorych tak jak każdy miesiąc.
  4.  W poniedziałek na godz. 19.00 zapraszamy rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystępować będą do 1 Komunii. Św.
  5. Dzieciommłodzieży rozpoczynającym wakacje życzymy błogosławieństwa Bożego i dobrego wypoczynku.

Misjonarze Saletyni

Ogłoszenie z Gminy:

W dniu, 3 lipca 2022 r. przy Gminnym Ośrodku Kultury w Niedzicy odbędzie się XXVI „Spisko Watra”. Jest to letni przegląd spiskiego folkloru podczas, którego zaprezentują się zespoły regionalne z terenu Spisza  oraz sąsiednich regionów. Uroczyste rozpoczęcie nastąpi o godz. 14.00 zapaleniem symbolicznego ogniska.