- Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i uświetnienia uroczystości odpustowej.
- Przypominamy, że w czasie wakacji Msze św. będą odprawiane w zmienionym porządku:
W środę i piątek Msza św. tylko o godz. 18.00;
W Łapszance w środę i piątek o godz. 16.00;
W niedzielę w Łapszach bez zmian / 7.00. 9.00, 11.30 /;
w Łapszance jedna Msza o godz. 10.15. - Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw Pro Misio kolejny już raz organizuje zbiórkę sprzętu elektrycznego i elektronicznego w naszej parafii. Akcja zakłada wsparcie projektów misyjnych. Termin zbiórki: wtorek, 2 lipca 2024 r. Miejsce zbiórki: parking przed garażem plebanii. Szczegóły na plakacie. Sprzęt prosimy dostarczyć dzień wcześniej albo w dzień zbiórki do godz. 12.00.
- Maria i Ryszard Konarscy ofiarowali dla naszego kościoła nową kapę koloru fioletowego. Bóg zapłać!
- W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej.
- W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.30 w Łapszance od godz. 10.15.
W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.
W sobotę zapraszamy do modlitwy świętego różańca o godz. 17.30. - Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrego wypoczynku. Pracującym błogosławieństwa Bożego
Misjonarze Saletyni
Ogłoszenie z zewnątrz:
Zarząd OSP Łapsze Wyżne zaprasza mieszkańców i gości na Gminne Młodzieżowe Zawody Strażackie na boisko sportowe, 30 czerwca 2024 od godz. 12.00.